GELEŽINKELIŲ PRIEŽIŪRA

VAGONŲ IR LOKOMOTYVO PLOVIMAS

Labai užterštų vagonų ir lokomotyvų plovimui idealus pasirinkimas – HydroBreak® Power. Naudojant šį produktą galima lengvai pašalinti susikaupusius sunkiuosius angliavandenilius, tokius kaip mazutą ar dervas.

HydroBreak® Power turėtų būti naudojamas aukštu slėgio plovimo įrangoje pamaišant jį karštu vandeniu (+50ºC). Plaunant teršalus iš cisternų turi būti dirbama iš viršaus į apačią, taip susikaupę teršalai cisternos dugne bus išskaidyti į H2O ir CO2.

AVARINIŲ SITUACIJŲ LIKVIDAVIMAS

Hydrobreak® Power yra netoksiškas, nedegus ir aplinkai saugus preparatas, kurį galima naudoti naftos produktų likvidavimui. Unikali formuluotė užtikrina ne tik efektyvų valymą, bet ir tai, kad susidariusios atliekos bus suskaidytos į aplinką nekenksmingus komponentus t.y. anglies dioksidą ir vandenį.

Hydrobreak® Power sudarytas iš visiškai suskylančių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, organinių rūgščių, augalinių ekstraktų ir natūralių tirpiklių.  Šis unikalus technologinis preparatas apdoroja naftos ar jos produktų taršą ir paruošią ją aplinkoje esantiems mikroorganizmas suskaidyti. Jis taip pat veikia kaip katalizatorius, kuris suteikia maistinių medžiagų šaltinį, taip užtikrinama ženkliai didesnę mikroorganizmų koncentraciją. Tai leidžia ženkliai sumažinti taršos lygį.

Unikali formulė garantuoja, kad HydroBreak® Power bus efektyvus net ir klampiausių angliavandenilių likvidavime nepriklausomai nuo plaunamo paviršiaus, betonas, akmenys, žvyras, smėlis ir t.t.

GELEŽINKELIO BĖGIŲ PRIEŽIŪRA

Naftos produktais užteršti geležinkelio bėgiai sukelia rimtų ekologinių, bei saugumo pažeidimų. Nesprendžiant šių problemų, naftos produktai gali nukeliauti net iki gruntinių vandenų. Taip pat ši problema gali būti tiesioginis pavojus žmogaus gyvybei. Nelaimė gali tykoti ant pėsčiųjų takų kertančių geležinkelį ar naftos produktais užterštų bėgių, kas gali įtakoti traukinio valdymą.

Atlikus bėgių plovimą su Hydrobreak®, jis taip pat įsiskverbs ir į gruntą esantį po jais. Reaguodamas su naftos produktais šioje terpėje taip pat sumažins taršos lygį ir po bėgiais. Hydrobreak® veikia kol yra teršalų.

KITOS PRITAIKYMO GALIMYBĖS

  • Kuro saugojimo talpų plovimas;
  • Kuro sandėliavimo patalpų plovimas;
  • Remonto depo plovimas bei įrangos priežiūra;
  • Įsisenėjusios taršos ant betoninių grindų plovimas;
  • Kuro pylimo zonos ir kitos vietos kur gali išsilieti naftos produktai;
  • Detalių plovimo vonios ir kiti įrenginiai;
  • Avariniai naftos produktų išsiliejimai;
  • Traukinių plovimas;
  • ir t.t.

SUSISIEKITE IR MER PATARSIME