MAISTO PRAMONĖS VALYMAS

Daugelis maisto pramonės įmonių naudoja senos kartos chemizuotas valymo priemones kurios tik įtraukia į uždarą taršos ratą, bei ženkliai padidina įmonės kaštus. Naudojant inovatyvius sprendimus galima ištrūkti iš šios nepalankios padėties. HydroBreak® yra unikali nuriebalinanti priemonė. Gaminama Didžiojoje Britanijoje pagal kokybės standartų grupę BS5750/ISO9000. Medžiaga yra nekenksminga žmogaus sveikatai, biologiškai skaidi, ekologiška naudojant ir utilizuojant. Priskiriama visiškai netoksiškų, nedegių ir nelakių produktų klasei. HydroBreak® turi savybę suskaidyti riebalus bei aromatinės kilmės medžiagas į H2O ir CO2.

Naudojamas maisto pramonėje visais atvejais, kai iškyla taršos problema dėl riebalų ir bet kokių kitų organinių medžiagų likučių ant bet kokio paviršiaus. Kanalizacijos vandenyse veikia kaip katalizatorius, stimuliuoja gerųjų bakterijų aktyvumą, kurios skaido riebalus ir angliavandenilius į nekenksmingus aplinkai junginius. Visiškai išvalo drenažą, taip apsaugo jį nuo užsikimšimo, o vandens valymo įrenginiuose taršos lygis sumažėja iki 99%.

UNIKALI TECHNOLOGIJA

1) Skaido pramoninius, maistinius riebalus bei aromatinės kilmės medžiagas į ekologiniu požiūriu labiau priimtinus mažesnių molekulių komponentus.
2) Turi savybę stimuliuoti tolimesnį šių komponentų irimą iki nekenksmingų atliekų (H2O ir CO2). Tai leidžia sumažinti neigiamą poveikį aplinkai iki minimumo, kuris paprastai siejamas su gamyboje atliekamu valymo – nuriebalinimo procesu.
3) Skirtingai negu tradicinės plovimo priemonės, tirpikliai, riebalų dispergatoriai ar nuriebalintojai angliavandenilių pagrindu, HydroBreak® neperkelia teršalų tiesiog kur nors į kitą vietą, o juos sunaikina. Jis pats, dėl savybės visiškai biologiškai suirti, nėra teršalas dar mišinyje su teršalais, o po paviršių plovimo ten nelieka pėdsakų.
4) Asortimento priemonių naudojimas yra visiškai nepavojingas bet kurioje situacijoje, ten kur priimtinas vandens naudojimas.
5) Naudojimo metu neiškyla jokių kenksmingų faktorių.
6) Skirtingai negu dauguma įprastinių valymo – nuriebalinimo priemonių, HydroBreak® klasifikuojamas kaip nekeliantis pavojaus.

ĮVAIRIAPUSIŠKUMAS

HydroBreak® produktai gali būti naudojami įvairiais būdais – valant rankiniu būdu, šepečiais, gariniuose valytuvuose, vandens srove plaunančiose sistemose, ultragarsiniuose ar kituose įrenginiuose. HydroBreak® produktai gali sumažinti naudojamų valymo produktų skaičių, kadangi apima platų teršalų diapazoną ir yra labai koncentruoti, tuo supaprastina užsakymus, sandėliavimą ir apskaitą. HydroBreak® nesąveikauja su dažais, guma ar plastikais, yra suderinamas su daugeliu metalų, įskaitant aliuminį, bronzą, varį, geležį, šviną, plieną, cinką. Naudojant teisingai, šis produktas gali pakeisti nuriebalintojus tirpiklių pagrindu bei sumažinti tirpiklių ir šarminių medžiagų pavojų. Kai HydroBreak® produktai naudojami riebalų šalinimui, jie padaro neįmanomu tolesnį šių medžiagų atsistatymą, dėl ko galėtų užsikimšti drenažas, o grindys taptų vėl pavojingos personalui.

NAUDOJIMO SRITYS

  • Bendras valymas ir nuriebalinimas;
  • Grindų plovimas;
  • Talpų plovimas;
  • Virtuvės įrenginių nuriebalinimas;
  • Gamybinių linijų nuriebalinimas;
  • Nutekamųjų ir kanalizacijos vandenų apdorojimas;
  • Teršalų iš patalpos ar teritorijos šalinimas;
  • Vandeninės nuriebalinimo sistemos.

SUSISIEKITE IR MER PATARSIME