HydroBreak 2000 25L

425.00

Skirtas pramoninių patalpų, įrenginių, detalių ar bet kokių kitų paviršių nuriebalinimui. Tinkamas naudoti maisto pramonėje, nepalieka pėdsako po plovimo. Taip pat naudojamas pašalinti naftos produktus, riebalus bei kitas aromatinės kilmės medžiagas.

Kategorija:

Aprašymas

Koncentruotas, ekologiškas, biologiškai skaidus ploviklis / valiklis. Gali būti naudojamas visų paviršių plovimui taip pat pramoninių patalpų, įrenginių, detalių ar bet kokių kitų paviršių nuriebalinimui. Tinkamas naudoti maisto gamybos ir perdirbimo pramonėje, nepalieka pėdsako po plovimo. Kanalizacijos vandenyse veikia kaip katalizatorius, stimuliuoja gerųjų bakterijų aktyvumą, kurios skaido riebalus ir angliavandenilius į nekenksmingus aplinkai junginius. Visiškai išvalo drenažą, taip apsaugo jį nuo užsikimšimo. Vandens valymo įrenginiuose taršos lygis sumažėja iki 99%. Turi labai geras nuriebalinimo savybes. Sunaikina visus kvapus. Taip pat naudojamas pašalinti naftos produktus, riebalus bei organinės, mineralinės ir sintetinės kilmės aromatines medžiagas. Nutekamuosiuose vandenyse stimuliuoja gerųjų bakterijų aktyvumą, kurios skaido riebalus ir angliavandenilius į nekenksmingus aplinkai junginius.

Privalumai

  • Panaudojus angliavandeniliai momentaliai tampa nedegūs;
  • Veikia prevenciškai užkirsdamas kelią kauptis riebalams ir naftos produktams;
  • Po plovimo teršalai nebe atsistato;
  • Sudaro sąlygas pilnam biologiniam angliavandenilių ir riebalų skilimui, veikia kaip bioaktyvatorius;
  • Turi puikias valymo-nuriebalinimo savybes;
  • Pašalina kvapus;
  • Nekenkia paviršiams (metalui, plastikui, gumai, stiklui ir t.t.);
  • Klasifikuojamas kaip saugus/nekenksmingas aplinkai ir žmogui.

Naudojimas

Gali būti naudojama plaunant rankiniu būdu ar bet kokiame plovimo įrenginyje. Plaunant rankiniu būdu, užpilti paruoštą tirpalą ant paviršiaus ir palaikyti, jeigu reikia patrinti. Esant galimybei skiesti su šiltu vandeniu. Labai efektyvus plovimo įrenginiuose plaunant su karštu vandeniu.

Efektyvus skiedžiant vandeniu nuo 1:10 (10%) iki 1:200 (0,5%). Darbinė temperatūra nuo +5ºC iki +120ºC.

Papildoma informacija

Svoris 25000 g
Prekės ženklas

HydroBreak