HydroBreak Plus 25L

439.00

Labai koncentruotas, skirtas riebalais ir bet kokiomis aromatinės kilmės medžiagomis užterštų paviršių plovimui, taip pat naftos produktų skaidymui. Turi savybę stimuliuoti sprogstamą gerųjų bakterijų augimą skaidančių angliavandenilius ir riebalus. Galima skiesti sūriu vandeniu.

Kategorija:

Aprašymas

Labai koncentruotas, ekologiškas, biologiškai skaidus profesionalus ploviklis / valiklis naudojama riebalų ir aromatinės kilmės medžiagomis užterštų paviršių plovimui, taip pat naftos produktų skaidymui. Tinkamas naudoti maisto gamybos ir perdirbimo pramonėje, nepalieka pėdsako po plovimo. Sunaikina visus kvapus. Galima naudoti apdorojant pramoninius nutekamuosius vandenis. Visiškai išvalo drenažą, taip apsaugo jį nuo užsikimšimo. Kanalizacijos vandenyse veikia kaip katalizatorius, stimuliuoja gerųjų bakterijų aktyvumą, kurios skaido riebalų ir naftos produktų molekules į H2O ir CO2 . Vandens valymo įrenginiuose taršos lygis sumažėja iki 99%. Taip pat naudojamas dirvožemio, grunto, vandens ir vandens telkinių užterštų naftos produktais ekologiniam atstatymui. Veikia kaip bioaktyvatorius. Tinkamiausias profesionaliam naudojimui kur ribotos sandėliavimo galimybės arba kai reikalingas labai koncentruotas angliavandenilių ir riebalų skaidymui skirtas produktas.

Privalumai

  • Panaudojus angliavandeniliai momentaliai tampa nedegūs;
  • Veikia prevenciškai užkirsdamas kelią kauptis riebalams ir naftos produktams;
  • Po plovimo teršalai nebe atsistato;
  • Sudaro sąlygas pilnam biologiniam angliavandenilių ir riebalų skilimui, veikia kaip bioaktyvatorius;
  • Turi puikias valymo-nuriebalinimo savybes;
  • Pašalina kvapus;
  • Nekenkia paviršiams (metalui, plastikui, gumai, stiklui ir t.t.);
  • Klasifikuojamas kaip saugus/nekenksmingas aplinkai ir žmogui;
  • Galima skiesti jūros (sūriu) vandeniu, kas ypač aktualu laivyne.

Naudojimas

Gali būti naudojama plaunant rankiniu būdu ar bet kokiame plovimo įrenginyje. Plaunant rankiniu būdu, užpilti paruoštą tirpalą ant paviršiaus ir palaikyti, jeigu reikia patrinti. Esant galimybei skiesti su šiltu vandeniu. Labai efektyvus plovimo įrenginiuose plaunant su karštu vandeniu. Darbinei koncentracijai gali būti skiedžiamas ir su jūros (sūriu) vandeniu.

Efektyvus skiedžiant vandeniu nuo 1:25 (4%) iki 1:500 (0,2%). Darbinė temperatūra nuo +5ºC iki +120ºC.

Papildoma informacija

Svoris 25000 g
Prekės ženklas

HydroBreak