HydroBreak Power 25L

469.00

Puikiai tinka sunkiosiomis kuro alyvoms, tepalais, dervomis, mazutu ar kitais angliavandeniliais užterštų paviršių plovimui. Taip pat naudojamas grunto ir vandens užterštų naftos produktais ar aromatinės kilmės medžiagomis biologiniam valymui. Veikia kaip bioaktyvatorius.

Kategorija:

Aprašymas

Koncentruotas, ekologiškas, biologiškai skaidus, pramoninis ploviklis / valiklis skirtas klampiausios frakcijos naftos produktams ir naftos žaliavai likviduoti. Puikiai tinka sunkiosiomis kuro alyvomis, tepalais, dervomis, mazutu, parafinu ar kitais angliavandeniliais užterštų paviršių plovimui. Turi savybę stimuliuoti sprogstamą gerųjų bakterijų augimą, kurios skaido angliavandenilius į H2O ir CO2 . Taip pat naudojamas dirvožemio, grunto, vandens ir vandens telkinių užterštų naftos produktais ekologiniam atstatymui. Veikia kaip bioaktyvatorius. Plačiau

Privalumai

  • Panaudojus angliavandeniliai momentaliai tampa nedegūs;
  • Veikia prevenciškai užkirsdamas kelią kauptis alyvoms, tepalams ar kitiems naftos produktams;
  • Po plovimo teršalai nebe atsistato;
  • Sudaro sąlygas pilnam biologiniam angliavandenilių skilimui, veikia kaip bioaktyvatorius;
  • Turi unikalias valymo-nuriebalinimo savybes;
  • Nekenkia paviršiams (metalui, plastikui, gumai, stiklui ir t.t.);
  • Klasifikuojamas kaip saugus/nekenksmingas aplinkai ir žmogui.

Naudojimas

Gali būti naudojama plaunant rankiniu būdu ar bet kokiame plovimo įrenginyje. Plaunant rankiniu būdu, užpilti paruoštą tirpalą ant paviršiaus ir palaikyti, jeigu reikia patrinti. Esant galimybei skiesti su šiltu vandeniu. Labai efektyvus plovimo įrenginiuose plaunant su karštu vandeniu (>40ºC).

Efektyvus skiedžiant vandeniu nuo 1:10 (10%) iki 1:200 (0,5%). Darbinė temperatūra nuo +5ºC iki +120ºC.

Papildoma informacija

Svoris 25000 g
Prekės ženklas

HydroBreak