NAFTOS PRODUKTŲ VALYMAS

AVARiJŲ LIKVIDAVIMAS

Naftos produktų avarinis valymas yra viena aktualiausių problemų susijusių su jų naudojimu. Hydrobreak® gali būti naudojamas šiam darbui atlikti. Ši priemonė yra saugi žmogui ir aplinkai, ekologiška naudojant ir utilizuojant. Unikali formuluotė užtikrina ne tik efektyvų valymą, bet ir tai, kad susidariusios atliekos bus suskaidytos į aplinką tausojančius komponentus t.y. anglies dioksidą ir vandenį, kurie nepadarys žalos.

Hydrobreak® sudarytas iš visiškai suskylančių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, organinių rūgščių, augalinių ekstraktų ir natūralių tirpiklių.  Šis unikalus technologinis preparatas apdoroja naftos ar jos produktų taršą ir paruošią ją aplinkoje esantiems mikroorganizmas suskaidyti. Jis taip pat veikia kaip katalizatorius, kuris suteikia maistinių medžiagų šaltinį, taip užtikrinama ženkliai didesnę mikroorganizmų koncentraciją. Ko pasekoje ženkliai sumažinamas taršos lygis.

GRUNTO VALYMAS

Naftos produktais užteršto grunto valymas gali būti labai greitas ir daug žinių nereikalaujantis procesas.

Naudojant šiuolaikinę technologiją – HydroBreak®, teršalai grunte pašalinami in-situ (taršos vietoje). Kiekviena situacija yra individuali, tačiau pritaikius elementarią metodiką, tai galima atlikti labai greitai ir su mažais kaštais.

HydroBreak® buvo sukurtas taip, kad suskaidytų angliavandenilius į aplinkai saugius junginius, visiškai jai nepakenkdamas. Skilimui įvykti taip pat reikalingas deguonis ir bakterijos. Šias dvi sudedamąsias proceso dalis gauname iš aplinkos. Daugumoje situacijų deguonies ir bakterijų yra pakankamai, kas leidžia HydroBreak® greitai suskaidyti naftos produktus iki priimtino lygio vadovaujantis LAND9-2009 normatyvo dokumentu.

Naudojant HydroBreak® grunto valymo darbams atlikti pirmiausia reikėtų identifikuoti kokio masto yra problema, koks užterštumo lygis. Taip pat svarbu žinoti kiek giliai gali būti įsiskverbę teršalai. Jeigu naftos produktai yra giliau negu 1 metras, terpėje bus anaerobinės sąlygos (nebus deguonies), tokiu atveju, kad deguonis patektų, teršalai turės būti iškasti mechaniškai. Eiliniam valymo procesui naudojant HydroBreak® galime daryti prielaidą, kad teršalai iki 1 metro gylio yra apdorojami.

VANDENS VALYMAS

Vandens užteršto naftos produktais valymas gali būti labai greitas ir atliekamas taršos vietoje (in-situ).

Atliekant vandens valymo darbus reikėtų žinoti kokio pobūdžio yra tarša ir kur ji, nuo to priklausys kokią metodiką reikės taikyti. Naudojant HydroBreak® galima valyti naftos produktus atviruose vandens telkiniuose, išsiliejimus jūrose, balastinį vandenį laivuose, nuotekas ar bet kokį kitą angliavandeniliais užterštą vandenį.

HydroBreak® vandenyje stimuliuoja gerųjų mikroorganizmų aktyvumą, kurie skaido naftos produktus į aplinkai nepavojingus junginius.

SUSISIEKITE IR MER PATARSIME